Problem z okularami

By NICK JOHNSON

Zwykle ludzie nie mają jednej pary okularów do czytania, ale wiele. Niestety przez większość czasu w pobliżu nie ma nawet jednej pary. Zawsze kiedy ich potrzebujesz są gdzie indziej. Jesteś w restauracji lub kawiarni, otwierasz menu i….. znowu zadajesz sobie to pytanie: ” A gdzie są moje okulary?”
 
A co powiesz na to, żeby mieć przy sobie okulary zapasowe? Nie chodzi o czytanie całej książki przez wiele godzin lub pracę przez cały dzień przy komputerze. Chodzi o to abyś zawsze miał przy sobie kieszonkowe okulary do czytania. Okulary ICANDY są raczej przeznaczone do „sytuacji awaryjnych”, w których potrzebujesz okularów do czytania na krótko – ale potrzebujesz ich desperacko.

„Szczęścia zwykle szuka się jak okularów, które ma się na nosie”

 

KRÓTKA HISTORIA DLA CIEBIE

Moja teściowa potrzebuje okularów do czytania ale często wykazuje tendencję do zapominania o nich, szczególnie w codziennych sytuacjach, takich jak zakupy w sklepie spożywczym lub czytanie menu w restauracji.

Niedawno natknąłem się na kieszonkowe okulary do czytania ICANDY i stało się oczywiste: co takiego praktycznie każdy z nas ma przy sobie, nawet moja teściowa? Dokładnie, smartfon.

To takie proste! Przymocuj etui ICANDY z tyłu smartfona i miej okulary do czytania, gdziekolwiek jesteś.

WRESZCIE TEŚCIOWA PAMIĘTA MOJE IMIĘ! :)


Kieszonkowe okulary do czytania iCandy